strona główna > systemy ppoż

Informacje wstępne o elementach systemów sygnalizacji pożaru

Firma LEP rozpoczęła swoją działalność produkcyjną od detektorów dymu. Pierwszą udaną konstrukcją była czujka OSD23 - nieustannie unowocześniana jest produkowana do teraz. Intensywne prace konstrukcyjne na przestrzeni kilku ostatnich lat zaowocowały opracowaniem nowoczesnego systemu sygnalizacji pożarowej - AFS42.

System ten umożliwia zbudowanie w pełni adresowalnego systemu alarmowania pożarowego w małych i średnich obiektach. Centrala ppoż AFS42 posiada jedną, pętlową linię dozorową, w której można zainstalować 100 zaadresowanych elementów liniowych - jest to idealne rozwiązanie dla małych obiektów. W przypadku obiektów większych, lub takich w których jest kilka oddalonych budynków można wykorzystać funkcję łączenia centralek ppoż AFS42 w sieć - maksymalnie do pięciu centralek ppoż. Otrzymujemy elastyczny i wygodny w instalowaniu i użytkowaniu system sygnalizacji pożarowej.

Urządzenia wchodzące w skład systemu AFS42 mają wymagane dopuszczenia i certyfikaty. Poza elementami produkowanymi w naszej firmie do systemu AFS42 (patrz. Produkty), w ofercie znajdują się również urządzenia pozwalające zastosować czujkę OSD23 w systemach alarmowych, oraz tam gdzie jest potrzebna detekcja zadymienia nie wynikającego z pożaru.


ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ PRODUKTÓW DZIAŁU PPOŻ

ZOBACZ CENNIK DZIAŁU PPOŻ